Ułatwienia dostępu

  „Jestem przedszkolakiem” – pod takim hasłem 6 października odbyła się pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu 3 latków, które we wrześniu po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem – ślubowanie na przedszkolaka.

  Od samego rana trwały przygotowania, a w sali Motylków gromadzili się goście.

  Maluszki w krótkiej części artystycznej zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Mimo tremy z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki, otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. Następnie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, obiecując: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy Motylek otrzymał od pań dyrektor „Order Uśmiechu” oraz dyplom „Pasowania na przedszkolaka”.

  Uroczystość uwieńczono pamiątkowymi zdjęciemi oraz słodkim poczęstunkiem. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i wychowawczyni.