Ułatwienia dostępu

  23.06.2022 r. 6-latki z grupy „Pszczółek” pożegnały przedszkole… Przygotowały część artystyczną, na którą złożyły się taniec Rock’N’Roll, inscenizacja „O Jasiu, pszczole, wietrze i dzięciole, wiersze o lecie, pobycie w przedszkolu i podziękowania dla pań Dyrektor, nauczycielek i obsługi przedszkola. Z przejęciem recytowały i odgrywały swoje role. Śpiewały też piosenki przypominające o dniach spędzonych w przedszkolu oraz na pożegnanie.

  Następnie pokazały swoje umiejętności taneczne z zajęć Wingee, pod kierunkiem pani Kai Lewkowicz. Wychowawczyni Anna Gładczuk skierowała pożegnalne słowa do Rodziców, Pań Dyrektor i 6-latków.

  W dalszej kolejności głos zabrała pani Wicedyrektor Teresa Sapieha, która podziękowała starszakom za piękny występ i przeprowadziła krótki sprawdzian ich umiejętności i wiadomości. Zdali go na 6+, więc jak najbardziej mogą po wakacjach powitać szkołę i śmiało wkroczyć do klasy I. Pani Wicedyrektor wręczyła im dyplomy ukończenia przedszkola i książeczki. O 6-latkach pamiętali też młodsi koledzy 5-latki z grupy „Świerszczyki” pani Haliny Grajewskiej. Na pamiątkę przekazali im własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

  Starszaki wraz z Rodzicami udały się do sali zajęć na słodki poczęstunek, przygotowany przez mamy.

  Jeszcze raz za wszystko dziękujemy i życzymy miłego wypoczynku w czasie wakacji!