Ułatwienia dostępu

Wydarzenia ze szkoły

28 maja 2024 r. uczniowie klas II i III naszej szkoły będą uczestniczyć w wycieczce z programu „Poznajemy Podlaskie”. Organizatorem przedsięwzięcia jest Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, która w ramach konkursu,  udziela wsparcia szkołom na organizację wycieczek turystyczno-krajoznawczych po województwie podlaskim. Kwota wsparcia, to 7500 zł.

W ramach projektu uczniowie poznają ciekawe miejsca w podlaskim, w tym wypadku będzie to: Grajewo z Muzeum Mleka oraz Skansen Nowogród.

Towarzystwo Salezjańskie – Inspektoria (Prowincja) św. Stanisława Kostki w Warszawie zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje wychowawcze na IX cykl bezpłatnych weekendowych warsztatów, które odbędą się 15-16 czerwca w Różanymstoku, k. Dąbrowy Białostockiej.

  W dn. 29 kwietnia 2024 r. uczniowie klas piątych wraz z wychowawczyniami w ramach realizacji ścieżki edukacyjnej „Spacerkiem po Lipsku”  obejrzeli ważne miejsca w naszej miejscowości i poznali ich historię.

W kwietniu b.r. minęła dwudziesta rocznica śmierci barda Jacka Kaczmarskiego. Z tej okazji APK - Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie ogłosiła konkurs na wiersz/piosenkę z repertuaru artysty.

Hałas towarzyszy społeczności szkolnej niemal cały czas, zwłaszcza w czasie przerw.