Ułatwienia dostępu

Gratulujemy Weronice Wyrzykowskiej z kl. II a Biebrzański Park Narodowy dziękuje wszystkim Uczniom za udział w konkursie plastycznym „Ptasia zima nad Biebrzą”.

  Za pomoc dziękujemy też Rodzicom i Nauczycielom. W konkursie wzięło udział 406 osób, w tym 392 prace z regionu doliny Biebrzy. 22 marca odbył się finał on-line z udziałem ponad 60 osób. Wierzymy, że dzięki obserwowaniu skrzydlatych bywalców w karmnikach i rysowaniu ich upierzenia, uczniowie lepiej umieją teraz rozpoznawać ptaki.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku na YT z wypowiedziami laureatów: https://www.youtube.com/watch?v=sGHyHcfIP6Q Będziemy wdzięczni za udostępnienie postów z wynikami konkursu na Państwa kanale Fb i www. Tym bardziej, że nie możemy podziękować indywidualnie wszystkim dzieciom. Prosimy o to za Państwa pośrednictwem. https://www.facebook.com/Biebrza%C5%84ski-Park-Narodowy-395662660519750 Relacja na www: https://bit.ly/2PkFY6y WYNIKI KONKURSU Komisja Konkursowa w składzie: Dorota Czerepko – artystka, malarka, przewodnik Biebrzański; Anna Suchowolec – ornitolog, Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków; Agnieszka Henel – przyrodnik, ornitolog, Biebrzański Park Narodowy, na drodze anonimowej oceny prac, wyłoniła następujących laureatów konkursu: NAGRODY GŁÓWNE: Kategoria klas 0-3 I miejsce: Weronika Wyrzykowska, Lipsk Gratulujemy! Dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie i udział. Idzie wiosna, więc zachęcamy do spacerów i obserwacji przyrodniczych.

Ewa Wiatr st. specjalista ds. edukacji BPN