Ułatwienia dostępu

15.06.23r. klasy czwarte uczestniczyły w wycieczce do Białegostoku.

Na początku uczniowie mieli czas na bardzo smaczną zabawę, czyli warsztaty pieczenia pizzy. Każdy przygotował, a potem oczywiście degustował własną pizzę.

Epi-Centrum – to miejsce, gdzie nauka spotyka się z zabawą. Można tu obejrzeć i „doświadczyć”, w dosłownym słowa tego znaczeniu, różnych zjawisk z dziedziny optyki, automatyki, robotyki, mechaniki i wielu innych. Najbardziej obleganymi były stanowiska z symulatorami prowadzenia samolotu czy kolejki górskiej.

Następnym punktem wycieczki stał się Jumer Park- wyjątkowe miejsce rozrywki, bardzo lubiane przez uczniów. Pod okiem trenerów korzystali z basenów z gąbkami, ścieżek trampolinowych, areny do zbijaka czy też koszykówki na trampolinach.

Odwiedziliśmy także restaurację McDonald’s. Pełni dobrych wrażeń wróciliśmy do domów. Wyjazd z pewnością można zaliczyć do udanych.