Ułatwienia dostępu

  W pierwszym tygodniu ferii w dniach 21 – 26 stycznia 2022r nasi harcerze spędzali czas na zimowisku w Janowie zorganizowanym przez Komendę Hufca ZHP Sokółka.

  Tematem przewodnim zajęć była "Szkoła magii". Druhny i druhowie zapoznawali się z podstawowymi zaklęciami i przygotowywali się do zbadania bardziej zaawansowanej sztuki magicznej. W kolejnych dniach zimowiska czarodziejki i czarodzieje poznawali tajemne szyfry. Brali udział w magicznym balu, podczas którego mogli się wytańczyć i wyśpiewać za wszystkie czasy. Odbyły się również zajęcia z Super Bohaterem, harcerze stworzyli pastę czyszczącą słoniowe zęby. Mieli okazję być również świadkami niezwykłego pokazu iluzjonisty. Zabawa zabawą ale nie mogło się obyć bez uczestnictwa we Mszy Świętej poprowadzonej przez kapelana naszego Hufca ks. pwd. Łukasza Ruminowicza. Zimowisko zakończone zostało apelem, wszyscy usiedli razem w kręgu i ostatni raz zaśpiewali ulubione harcerskie piosenki. Do zobaczenia za rok.