Ułatwienia dostępu

  7 grudnia we wczesnych godzinach porannych razem z drużyną ze Sztabina wyjechaliśmy na zbiórkę Chorągwi ph "Druh Kaczorowski - harcerz, patriota, autorytet" do Białegostoku. Nasze dwa patrole wzięły udział w grze pionu starszoharcerskiego. Jeden z patroli prowadzony przez dh. Kingę zajął I miejsce. Gratulujemy dziewczynom!

Po zjedzonym obiedzie i ogłoszonych wynikach szczęśliwi udaliśmy się na aulę wydziału Architektury Politechniki Białostockiej na galę podsumowującą głosowanie internautów w konkursie "Uskrzydleni 2019". Nasz druh Leszek był zgłoszony i nominowany w kategorii Instruktor - nauczyciel . Gratulujemy! Po zakończonej zbiórce Chorągwi późnym wieczorem udaliśmy się do domu. W drodze powrotnej czekała na niektóre druhny niespodzianka. W lesie złożyły swe przyrzeczenie harcerskie i otrzymały upragniony krzyż harcerski. Druhna Nikola, Roksana, Wiktoria, Weronika, Natalia i Oliwia nie skrywały swego wzruszenia i zaskoczenia. Gratulujemy!