Ułatwienia dostępu

  W tym roku Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej 22 lutego 2020r. zorganizowała w Szkole Podstawowej im Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Białostockiej 1 DDH "Gladius".

  Minutą ciszy uczczona została pamięć śp. hm. Jerzego Gimiera niedawno zmarłego nauczyciela, komendanta hufca i założyciela drużyny z Kuźnicy. Następnie rozpoczęcie świeczkowiska nastąpiło poprzez rozpalenie świec. Świece te rozpalili  drużynowi działający ze swoimi drużynami w naszym Hufcu. Nie zabrakło również słów wdzięczności skierowanych bezpośrednio przez Komendanta Hufca hm. Łukasza Kojtę na ręce instruktorów i drużynowych Hufca Sokółka. Obchody Dnia Myśli Braterskiej to również podsumowanie i podanie wyników Hufcowego Turnieju Strzeleckiego "TARCZA" organizowanego przez 4 Nowodworską Drużynę Harcerskiej Służby Granicznej "Złote Lwy", który odbył się 8 lutego 2020r. Miło nam iż w kategorii wędrowniczej 3 miejsce zajęła dh. Weronika Danilczyk.
Choć Dzień Myśli Braterskiej przypada raz do roku, mamy nadzieję, że będzie wywoływało zawsze radosne wspomnienia.