Ułatwienia dostępu

  Wtorek 22.03.2023 roku był wyjątkowo zapracowanym dniem dla naszych piłkarek ręcznych. W hali sportowej SP nr 50 w Białymstoku odbył się kolejny etap rywalizacji Finału Wojewódzkiego. Dziewczęta rozegrały trzy spotkania. Doznały porażki z gospodyniami turnieju reprezentacją SP nr 50  w Białymstoku oraz SP w Siemiatyczach oraz wygrały z SP w Jabłoni Kościelnej.

Skład naszej drużyny: Aleksandra Bagieńska, Julia Buraczyk, Antnina Dadura, Julia Wnukowska, Maria Rokita, Weronika Skokowska, Marlena Matuszewska, Weronika Chomiczewska, Martyna Krawczuk, Klara Wasilewska, Zuzanna Wróbel. Trenerem jest p. Leszek Zaniewski. Gratulacje. Dziękujemy za reprezentowanie szkoły na arenach sportowych.

Kilka danych podsumowujących. Dziewczęta,  w ciągu dwóch miesięcy, wzięły udział w trzech turniejach. Rozegrały osiem meczów, z czego pięć wygrały i trzy przegrały. Straciły 81  a rzuciły 93 bramki. Na boiskach grając spędziły 3 godziny i 6 minut.

To wszystko ostatecznie dało V-VI MIEJSCE w naszym województwie. SUPER. Jeszcze raz gratulacje i podziękowania.