Witajcie w Tygodniu Miłosierdzia!
To szczególny czas, w którym Pan Bóg chce nam przypomnieć, że Jego Miłość do nas nie ma granic.  Szczególną orędowniczką tej prawdy była św. Faustyna Kowalska. Bardzo chciałabym, żebyście z tą świętą zaprzyjaźnili sie w sposób szczególny. Możecie ją poznać np. tutaj:
Pan Jezus poprosił Faustynę, by namalowała obraz, na którym będzie On. Faustyna nie potrafiła malować, "podyktowała' więc obraz pewnemu malarzowi. Poproście rodziców, by pokazali Wam obraz Jezusa Miłosiernego. Na pewno okaże się, że znacie go świetnie!
Pobawcie się w tym tygodniu w dyktowanie obrazów. Opowiedzcie komuś, co ma narysować, sami namalujcie coś pod dyktando innej osoby.  Ciekawa jestem, jakie obrazki powstaną! Jeśli zechcecie się nimi ze mną podzielić, wyślijcie je pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Życzę wam tygodnia pełnego Miłosierdzia!
 
A. Boruch