Ogłoszenia

Od soboty 10 października do odwołania wrócił nakaz zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej.

W związku z tym, uczniowie i przedszkolaki mają obowiązek zakrywania ust i nosa w drodze do i ze szkoły, a ponadto, na terenie szkoły- w czasie przerw na korytarzach, w łazienkach, szatniach.

  Wszystkich uczniów oraz Rodziców/Opiekunów zachęcamy do oddania głosu w projekcie.

  Projekt „Pod biało-czerwoną” https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu zakłada sfinansowanie przez Rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Aby wziąć udział w akcji nasza gmina musi zebrać 100 głosów poparcia. Jak to zrobić? Należy wejść na stronę https://bialoczerwona.www.gov.pl i w ankiecie, w polu miejscowość należy wybrać nazwę naszej gminy tj. Lipsk. Głosowanie trwa do 11 listopada.

  Na platformie elearningowej https://elearning.zeto.bialystok.pl/ zamieszczone zostały materiały szkoleniowe dotyczące aplikacji mobilnej "Prymus - Wyniki ucznia" (logujemy się jako gość).

  Aplikacja Prymus – wyniki ucznia jest dedykowana rodzicom (możliwość dodawania wielu dzieci) i uczniom korzystającym z dziennika elektronicznego autorstwa Centrum Informatyki ZETO S.A.