Ułatwienia dostępu

Wolontariat

  Kto tańczy, gra w  gry, uczy się różnych sprawności podczas zabawy andrzejkowej w Stowarzyszeniu „Pomóż Sobie”? Bawią się wspólnie wolontariusze, podopieczni stowarzyszenia i chłopcy z ośrodka w Różanymstoku. Świetna zabawa!

  9 października (niedziela) wolontariusze pomagali Fundacji Zbieramy Razem w charytatywnej zbiórce na rehabilitację kolegi Michała Bądzińskiego.

  Dnia 26.01.2020r w niedzielę w MGOK-u odbyła się Choinka Noworoczna. Bawiliśmy się wspaniale z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi oraz ich rodzicami i opiekunami. Braliśmy udział w różnych konkursach i zabawach.

 Pod takim hasłem 29 i 30 listopada Bank Żywności Suwałki – Białystok zorganizował Świąteczną Zbiórkę Żywności. Zbieraliśmy produkty żywnościowe w sklepie „Biedronka” w Lipsku. Zebrana żywność trafi do Środowiskowego Domu Samopomocy w Kuriance. Jesteśmy mile zaskoczeni tak olbrzymią dobrocią i zrozumieniem mieszkańców naszej gminy. Żyją tu ludzie o wielkim sercu! Serdecznie dziękujemy!

Wolontariusze ZSS w Lipsku

(Ewa Renkowska)

  Karina, Julka, Martyna i Wiktoria poprowadziły zabawę andrzejkową uczniom klas I-III ZSS w Lipsku. Przebrane za różne zwierzątka bawiły się wspólnie z maluchami. Wolontariuszki otrzymały pochwałę od Pani Dyrektor za świetnie przygotowaną imprezę. Dziewczyny, nasze gratulacje!

Wolontariusze ZSS w Lipsku

(Ewa Renkowska)