Ułatwienia dostępu

  Na początku  października obchodziliśmy w przedszkolu urodziny marchewki. (7 października świętowały Motylki i Świerszczyki, 11 – Biedronki).

  Od rana dało się zauważyć, że w przedszkolu dzieje się coś szczególnego. Dzieci i panie ubrane były w pomarańczowe stroje, sale ozdobione w symbole marchewek.      
Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach, konkursach i zajęciach plastycznych z "jubilatką" w roli głównej. Piły sok z marchwi, chrupały marchewkowe specjały oraz  śpiewały i tańczyły przy piosence „Na marchewki urodziny”, realizowały marchewkowe zabawy i konkursy oraz eksperymentowały z pomarańczowym kolorem w trakcie zajęć plastycznych wykonując marchewkowe wydzieranki i kolorowanki.
   Święto marchewki dostarczyło wszystkim uczestnikom wiele porcji witamin, a także satysfakcji z wyjątkowego charakteru dnia.