Ułatwienia dostępu

  13 maja 2022 r. uczniowie z klasy 3a i 3b, pod opieką Alicji Danilczyk i Barbary Szczepanik, w ramach projektu „Poznaj Polskę” uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Warszawy.

Był to dzień wypełniony atrakcjami i pełen wspaniałych wrażeń. Nasi uczniowie odbyli spacer uliczkami stolicy podziwiając Stare Miasto, Syrenkę, Pomnik Małego Powstańca, Krakowskie Przedmieście oraz wnętrza Zamku Królewskiego. Po obiedzie uczniowie obejrzeli panoramę Warszawy z XXX piętra Pałacu Kultury i Nauki. Następnie zwiedzili Łazienki królewskie – magiczny i niezwykły zespół pałacowo-ogrodowy założony w XVIII wieku przez Króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Na zakończenie trzecioklasiści poszukiwali odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań w Centrum Nauki Kopernik. Wycieczka była wspaniała i takie też pozostaną wspomnienia.