Ułatwienia dostępu

  Zgodnie z 6 punktem Prawa Harcerskiego harcerze udali się na kolejną lekcję przyrody. Jest to możliwe dzięki współpracy z pracownikami Biebrzańskiego Parku Narodowego: p. Justyną, p. Anią oraz p. Pawłem.

Tym razem 15.04.2024 roku wyjechaliśmy do Terenowego Ośrodka Edukacyjnego „Trzyrzeczki”. Tematem tej lekcji był nietoperz. Nasi harcerze poznali wiele ciekawych informacji o życiu, odżywianiu się i zaletach tego nietypowego, okraszonego wieloma legendami ssaka. Kulminacyjnym punktem  naszej wizyty było zawieszenie pięciu domków na drzewach dla nietoperzy, ufundowanych w ramach programu…… . Na zakończenie po leśnym spacerze spotkaliśmy się przy wspólnym ognisku konsumując smaczne, przez siebie upieczone kiełbaski. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i polecamy się na przyszłość.