Ułatwienia dostępu

  Śnieg, mróz i silny wiatr, taką pogodą przywitał nas sobotni poranek 02 kwietnia 2022 roku. Nie zraziło to jednak naszych dwunastu zawodniczek, które wystartowały w ½ Finału Wojewódzkiego ( Finał Grupy Północnej) w Drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci.

Zawody odbyły się na trudnych i malowniczych trasach w Przewięzi koło Augustowa. Dziewczęta miały do przebiegnięcia odpowiednio: 600 m- rocznik 2011, 700 m- rocznik 2010 oraz 800 m- rocznik 2009. W każdym biegu wystartowało ok. 40 zawodniczek z których, 15 najlepszych uzyskiwało awans do ostatniego szczebla zawodów- Finału Wojewódzkiego. Z naszej szkoły dokonały tego i cieszyły się z awansu:

  1. Magdalena Zdankiewicz- II miejsce
  2. Natalia Sapieszko- IX miejsce
  3. Marlena Żywna- XV miejsce
  4. Emilia Paszko- XIV miejsce
  5. Marlena Matuszewska-  XIII miejsce

Udziału w zawodach wojewódzkich „nie wybiegały” sobie niestety pozostałe startujące dziewczęta: Julia Mikucka, Sandra Cituk, Amelia Parfieńczyk, Weronika Chomiczewska, Maria Rokita, Martyna Krawczuk oraz Weronika Skokowska.

Trenerami zawodniczek są pani Wioletta Sielawa oraz pan Leszek Zaniewski.

Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na arenach sportowych. Życzymy dalszych sukcesów.