Ułatwienia dostępu

  Gramy dalej, tak można powiedzieć o drużynie piłki ręcznej dziewcząt.  W dniu dzisiejszym, 28.02.2023 roku, nasze szczypiornistki zameldowały się wśród ośmiu najlepszych drużyn województwa. Był to wyjątkowo pracowity dzień dla grupki wspaniałych piłkarek.

W hali sportowej SP w Dąbrowie Białostockiej rozegrane zostały zawody ½ Finału Wojewódzkiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do rywalizacji przystąpiły następujące szkoły:

  • SP 11 Suwałki
  • SP 4 Augustów
  • SP Dabrowa Białostocka
  • SP Lipsk

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Julia Buraczyk, Antonina Dadura, Aleksandra Bagieńska- bramkarki, Maria Rokita- kapitan, Julia Wnukowska, Weronika Skokowska, Weronika Chomiczewska, Marlena Matuszewska, Martyna Krawczuk, Zuzanna Wróbel, Klara Wasilewska. Trenerem jest p. Leszek Zaniewski.

Ostatecznie dziewczęta zajęły II miejsce uzyskując awans do kolejnego szczebla rozgrywek. Gratulacje.

O to wyniki:

  • SP Lipsk- SP 4 Augustów- 17x4
  • SP Dabrowa Białostocka- SP Lipsk- 15x6
  • SP Lipsk- SP 11 Suwałki – 15x1

Życzymy wielu zwycięstw na kolejnych zawodach.