Ułatwienia dostępu

Konkurs rozwijający umiejętności pisarskie wśród uczniów. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VIII. Spośród podanych tematów wybierz ten, który cię najbardziej zainteresuje.

Tematy:

 • Blaski i cienie szkolnego życia.
 • Szkoła moich marzeń.
 • Twoja wizja nauczyciela współczesnej szkoły.
 • Szkoła – piekło czy raj?
 • Jakie jest twoje stanowisko wobec szkolnego zwyczaju podpowiadania i ściągania?
 • Na szkolnej dyskotece.
 • Kim jestem, kim będę, kim chciałbym być?
 • Ja i moi rówieśnicy, czyli jacy jesteśmy naprawdę?
 • Z pamiętnika nastolatki/nastolatka.
 • Moje otoczenie w krzywym zwierciadle.
 • Rozmowa z samym sobą.
 • Jakim kolorem namalowałbyś swoje wnętrze?
 • Co mówi o mnie lusterko? Ja za dwadzieścia lat.
 • Moje „myśli nieuczesane”.
 • Wiosna wokoło mnie i we mnie…
 • Największa przygoda mojego życia.
 • Dziewczyna (chłopak) moich marzeń.
 • „Moi starzy” – lekceważąco czy z miłością?
 • Autorytet XXI wieku.

  Napisz pracę w dowolnej formie- proza lub wiersz. Zapisz ją w formie elektronicznej i prześlij na Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Twoja praca zostanie opublikowana na stronie szkoły. Otrzymasz dodatkową ocenę z jęz.polskiego. Masz także szansę na nagrodę na koniec roku. Prace nagradzamy na poziomie poszczególnych klas. Twoja praca będzie czytana przez rodziców, kolegów, a może ktoś odkryje twój talent? NIE ZWLEKAJ! PISZ! JESTEŚ PRZECIEŻ SZKOLNYM TWÓRCĄ!