„Mała Pasja”

  W roku szkolnym 2018/2019 zajęcia pozalekcyjne koła tanecznego „Mała Pasja” odbywać się będą w poniedziałki w godz. 15.30-17.00.  Zapraszamy!

"Mała Pasja" na Dniach Lipska

  "Mała Pasja" już od kilku lat czynnie uczestniczy w Dniach Lipska. W tym roku również zaprezentowała się w dwóch tańcach do piosenek Michaela Jacksona "Smooth Criminal” i Sia "Cheap thrills”.

List Gratulacyjny

11.11.2017 r. w Święto Niepodległości ,,Mała Pasja” otrzymała List Gratulacyjny od Burmistrza Lipska za wkład wniesiony w życie kulturalne gminy i nagrodę pieniężną. Gminne uroczystości w M – GOK- u zakończyła tańcem do piosenki Luisa Fonsi ,,Despasito”, wprowadzając społeczność lokalną w pogodny nastrój tego jesiennego popołudnia.

„Mała Pasja” w Suwałkach

  13.04.2018 r. „Mała Pasja” obejrzała baśń muzyczną pt. „Zuzia i jej przyjaciele” w Suwalskim Ośrodku Kultury. Wyjazd został sfinansowany z nagrody Burmistrza dla kółka tanecznego za działalność kulturalną na rzecz środowiska.

  Spektakl urzekł uczestników „Małej Pasji” różnorodnością środków artystycznych. Kostiumy, taniec, scenografia przyciągały wzrok i słuch. Wrażenie było ogromne. Przedstawienie zadziwiło ogromnym rozmachem.

Wyjazd "Małej Pasji" do Suwałk

  19.06.2017 r. ,,Mała Pasja” i kl. V przeniosła się do innego świata, świata istniejącego gdzieś równolegle karnawału, który próbował przeniknąć do naszego życia. Przedstawienie rozpoczęło XIV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży >>Wigraszek<< 2017 w Suwałkach. Znakomita gra aktorska, doskonała choreografia i scenografia dała naszym uczniom poczucie dotknięcia magii teatru. U niektórych osób ,,Karnaval” wywołała strach, zaciekawienie, oszołomienie kolorem i ruchem.

  W całkiem dobrych nastrojach dzieci spędziły miło czas w Mc Donaldzie, by następnie bezpiecznie wrócić do szkoły.

  Był to ostatnia wycieczka w jakże obfitujący w tym roku szkolnym kalendarz wyjazdów, imprez…

Statystyki

Odsłon artykułów:
2282432

Ogląda nas

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna