Zimuje u mnie nietoperz - konkurs na najciekawsze obserwacje

  W zimowym numerze „Naszej Biebrzy” został ogłoszony konkurs na obserwację miejsc zimowania nietoperzy. Tematem tym zainteresowało się pięcioro uczniów klasy piątej: Kinga Dobko, Klaudia Radziewicz, Julia Tarasewicz, Paweł Chomiczewski i Maciej Ugolik

  Zwracając uwagę na to, aby nie wybudzić i nie wystraszyć nietoperzy, uczniowie policzyli ssaki zimujące w piwnicach, na strychach i w opuszczonych budynkach. Wyniki tych badań opracowaliśmy i wysłaliśmy do Redakcji. Dn. 15 kwietnia 2013 r. odwiedziła nas na lekcji przyrody pani Kierownik Działu Edukacji BPN - mgr inż. Katarzyna Nowicka. Podziękowała uczniom za prowadzone obserwacje, które zostały wyróżnione i nagrodzone zestawem upominków.
  Opiekę nad uczniami prowadzącymi obserwacje sprawowała p. Barbara Aleksiejczyk - nauczycielka przyrody.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2424038

Ogląda nas

Odwiedza nas 431 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Szkoła podstawowa Konkursy Zimuje u mnie nietoperz - konkurs na najciekawsze obserwacje