CHOINKA W PRZEDSZKOLU

Choinka w przedszkolu

"...Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy..."
  Karnawał to czas zabaw i bali.  9 stycznia 2013 r. wszystkie przedszkolaki bawiły się na balu choinkowym naszym przedszkolu.

Imprezę prowadzili dwaj „Skrzaci” ze studia artystycznego „Karuzela”z Białegostoku. Przedszkolaki szalały i uczestniczyły we wszystkich zabawach jakie przygotowali im prowadzący. Świetnie zabawiali dzieci przy skocznej, tanecznej muzyce. Mnóstwo dzieciaczków poprzebieranych było za różne postacie z bajek. Dzieciom dopisywały humory. Radość była spotęgowana pojawieniem się wyczekiwanego gościa - Św. Mikołaja, który wręczył wszystkim dzieciom prezenty.
  Dziękujemy, Św. Mikołaju! Do zobaczenia za rok!

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435652

Ogląda nas

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.