Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

  „U Babci jest słodko świat pachnie szarlotką….itd” czy  „Dziadku drogi dziadku powiedz mi…itd”, to słowa piosenek z okazji Dnia Babci i Dziadka, które śpiewały ich wnuki  w przedszkolu, czy też w kinie na corocznej uroczystości.
W dniu 17 i 18  stycznia 2013r odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa wiekowa w swojej sali zaprezentowała swój program artystyczny.

  Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom drobne niespodzianki w postaci laurek i upominków własnoręcznie wykonane przez wnuków. Wspólny poczęstunek był okazją do rozmów, w czasie których mogliśmy podzielić się wrażeniami.
 Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Podziwiali ich postawę i umiejętności. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu.
  Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w codziennym życiu.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2423071

Ogląda nas

Odwiedza nas 393 gości oraz 0 użytkowników.