"Brunetki, blondynki...", czyli Dzień Kobiet na wesoło

  Święto Kobiet  w ZSS w Lipsku obchodzono jak zwykle bardzo hucznie i wesoło. Męska część społeczności szkolnej stanęła na wysokości zadania i przygotowała kobietom i dziewczynom różne przyjemne niespodzianki.

  Chłopcy z poszczególnych klas zakupili swoim koleżankom z klas drobne upominki oraz kwiaty. Samorządy uczniowskie wręczały paniom papierowe i żywe tulipany, a na drzwiach pracowni i gabinetów zawisły plansze z imionami urzędujących tam kobiet i ich krótką charakterystyką. Ale prawdziwym daniem głównym okazał się program artystyczny przygotowany przez chłopców z klasy III A gimnazjum pod kierunkiem pana Wiesława Zakrzewskiego. Zgromadzona na szkolnym korytarzu widownia ze szkoły podstawowej i gimnazjum podziwiała m. in. balet „Jezioro Łabędzie”, listę przebojów o tematyce związanej z kobietami oraz liczne scenki prezentujące wyższość kobiet nad mężczyznami.
  Młodzi artyści wykazali się wielkim talentem aktorskim i tanecznym, a publiczność bawiła się świetnie. Dziękujemy im za wspaniały występ, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436500

Ogląda nas

Odwiedza nas 188 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ZSS "Brunetki, blondynki...", czyli Dzień Kobiet na wesoło