Biedronki dekorowały ciasteczka dla Babci i Dziadka

  17 stycznia Dzieci z grupy Biedronek razem z rodzicami i wychowawczynią przygotowały słodkie upominki swoim Babciom i Dziadkom. Dzieci wprawione w dekorowaniu pierniczków tym razem zabrały się za ciasteczka. Pięknie przyozdobione słodkie serduszka zostaną wręczone Babciom i Dziadkom 19 stycznia, kiedy w przedszkolu będziemy obchodzić uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki podczas WOŚP

  14 stycznia 2018r. w ramach akcji WIOŚP grupa teatralna  z naszego przedszkola pod kierunkiem p. Bożeny Zaniewskiej wystąpiła w MGOK-u z przedstawieniem „Magia Świąt”. Przedstawianie było efektem brania udziału przedszkola w projekcie dofinansowanym z Funduszy Europejskich „Rozwój kompetencji kluczowych w Przedszkolu Samorządowym w Lipsku".

JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

    Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas 09.01.2018 r.

Czytaj więcej: JAK CO ROKU W KARNAWALE PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ WSPANIALE

Przedszkolaki dostały odblaski

  19 grudnia odwiedził nas Policjant. W ramach akcji "Odblaski biorę w ciemno" i " Bezpieczna droga do szkoły" wręczył dzieciom odblaski. Teraz przedszkolaki będą widoczne i bardziej bezpieczne podczas spacerów z rodzicami po zmroku.

Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

  Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od lat tradycją, 20 grudnia 2017 roku w naszym Przedszkolu odbyło się Spotkanie Wigilijne. Spotkanie przebiegało w niezwykle ciepłej, choć grudniowej atmosferze.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

W naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw

  Święta tuż, tuż… czas więc na pieczenie pierników. Przedszkolaki zabrały się za wprowadzenie świątecznego nastroju i rozpoczęły pieczenie pierniczków.Pierwsze ciastka przygotowywały  Świerszczyki, potem za pieczenie zabrały się Biedronki, Motylki i Pszczółki.

Czytaj więcej: W naszym przedszkolu unosił się zapach korzennych przypraw

Statystyki

Odsłon artykułów:
2347667

Ogląda nas

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia z przedszkola