Podziękowanie za udział w kiermaszu

  Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy odwiedzili Samorządowe Przedszkole w Lipsku podczas kiermaszu bożonarodzeniowego. Upominki i ozdoby, wykonane przez przedszkolaków cieszyły się wielkim zainteresowaniem. Uzbieraną kwotę pieniędzy (294.33 zł) przeznaczymy na zorganizowanie Dnia Dziecka.
  Podziękowania składamy również harcerzom, którzy w dużej mierze przyczynili się do możliwości zorganizowania w czerwcu Dnia Dziecka.

 

Przedszkolaki i nauczycielki

Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

Spotkanie opłatkowe

  19 i 20 grudnia to dni w przedszkolu bardzo uroczyste i świąteczne. Maluszki i starszaki ze swoimi wychowawczyniami przygotowały spotkanie opłatkowe z udziałem rodziców. W uroczystościach wzięła udział również pani dyr. Maria Bieciuk i katechetka pani Agnieszka Boruch.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe w przedszkolu

CHOINKA W PRZEDSZKOLU

Choinka w przedszkolu

"...Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy..."
  Karnawał to czas zabaw i bali.  9 stycznia 2013 r. wszystkie przedszkolaki bawiły się na balu choinkowym naszym przedszkolu.

Czytaj więcej: CHOINKA W PRZEDSZKOLU

Mikołajki w przedszkolu

  W czwartek 6 grudnia wszystkie grupy w przedszkolu odwiedził od dawna oczekiwany gość- MIKOŁAJ ze swoimi pomocnikami - uczniowie III klasy Gimnazjum działający w Samorządzie Szkolnym. Był to dzień pełen wrażeń i radości dla wszystkich dzieci i ich nauczycielek.  Przedszkolaki nie kryły zdziwienia i zadowolenia: śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze dla Mikołaja. Wszystkie dzieci były przez cały rok bardzo grzeczne , dlatego Mikołaj obdarował każdego prezentem pełnym słodkości.
  Dziękujemy gimnazjalistom s SU i ich opiekunowi za to, że w tak wyjątkowym dniu uśmiech zagościł na twarzyczkach dzieci.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315262

Ogląda nas

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna