Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2012/2013

Osiągnięcia sportowe 2012/13

  Do osiągnięć sportowych w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013 należą :

Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego

  W dniu 20 października w Białymstoku odbył się Finał Gimnazjady Województwa Podlaskiego w indywidualnych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt.
Nasi uczniowie w swoich kategoriach wiekowych  zajęli następujące miejsca:
4 – Ewa Tkaczuk
17 – Klaudia Ćwiklińska
28 – Edyta Pycz
37 – Magda Hejdeman
41- Patrycja Szmygel
Trener : Leszek Zaniewski

10 – Wojciech Danilczyk
14 – Kamil Ćwikliński
 Z powodu kontuzji nie wystartował Piotr Danilczyk
Trener: Zbigniew Krzywicki

  W zawodach startowało ponad 50 uczestników w każdej kategorii wiekowej. Ponadto drużynowo dziewczęta zajęły wysokie  6 miejsce a chłopcy 21 zdobywając cenne punkty do klasyfikacji wojewódzkiej szkół.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

  W dniu 01.12.2012r. rozegrane zostały zawody powiatowe szkół gimnazjalnych w piłce ręcznej chłopców. W turnieju uczestniczyło trzy drużyny: PG 3 Augustów, Gimnazjum w Białobrzegach i Gimnazjum w Lipsku. Nasza drużyna wygrała oba mecze i zajęła I miejsce uzyskując awans do rozgrywek Grupy Północnej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Skład drużyny to: Maciej Protasiewicz, Mateusz Parfieńczyk, Rafał Skokowski, Karol Haponik, Arkadiusz Raducha, Zbigniew Korycki, Piotr Danilczyk, Maciej Danilczyk, Rafał Stremkowski, Daniel Skowysz, Dariusz Tarasewicz, Dawid Klepadło, Mariusz Jankowski. Trener: Zbigniew Krzywicki.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

Mistrzostwa powiatu w PR

  W dniu 17.11.2012r. w Augustowie rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach brały udział 3 drużyny: Gimnazja nr 3 i 4 w Augustowie oraz Gimnazjum w Lipsku. Nasza drużyna po przegranym meczu z gimnazjum nr 3 i wygranym z gimnazjum nr 4 ostatecznie zajęła II miejse uzyskując awans do Finału Grupy Północnej.
  Gratulujemy awansu i życzymy dalszych sukcesów.

FINAŁ GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  W dniu 28.11.2012r. w Dąbrowie Białostockiej rozegrane zostały eliminacje do Finału Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna rozegrała trzy mecze. Po przegranych meczach z Dąbrową Białostocką i Nowym Dworem dziewczęta zremisowały z PG 3 Augustów. Niestety nie wystarczyło to do udziału w dalszych rozgrywkach.
  Skład drużyny to: Sobolewska Beata, Skardzińska Gabriela, Orpik Zuzanna, Olszewska Gabriela, Hejko Paulina, Ciwoniuk Natalia, Chomiczewska Agata, Prolejko Aleksandra, Pycz Edyta, Krzywicka Monika, Krzywicka Katarzyna, Bondziul Diana. Trener: Leszek Zaniewski.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2316990

Ogląda nas

Odwiedza nas 183 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna