Gimnazjada w lekkiej atletyce – zawody powiatowe

  W dniu 14.05.2016 w Augustowie odbyła się powiatowa gimnazjada lekkoatletyczna. Zawody rozgrywane były w bardzo trudnych warunkach przy padającym deszczu. Z naszej szkoły najlepsze miejsca i awans do Finału Grupy Północnej uzyskali:
  Dziewczęta:

  • kula 3kg – Julia Tarasewicz – VI miejsce,
  • 1000m – Gabriela Dobko - VII miejsce,
  • sztafeta 4x100m – IV miejsce w składzie: Kinga Dobko, Laura Sztukowska, Dorota Prolejko, Izabela Borodziuk.

  Chłopcy:

  • sztafeta 4x100m – III miejsce w składzie: Jakub Jabłoński, Karol Tkaczuk, Michał Buraczyk, Konrad Kozłowski,
  • 2000m – Karol Tkaczuk (konkurencja nie była rozgrywana – dwóch uczestników uzyskało bezpośrednio awans).

 

WALKA O MEDALE JESZCZE NIE DLA NAS

  6 kwietnia 2016 roku w Sali widowiskowej w Siemiatyczach rozegrany został FINAŁ GIMNAZJADY WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT. Nasza drużyna prowadzona przez p. Leszka Zaniewskiego wystąpiła w następującym składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Monia Danilczyk, Joanna Boguszewska, Paula Kudaj, Angelika Danilczyk, Patrycja Zambrowska, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Kinga Dobko,Gabriela Czokało, Beata Awramik, Dorota Prolejko. Niestety po dwóch przegranych meczach z PG w Kolnie oraz PG w Siemiatyczach nasza drużyna odpadła z dalszych rozgrywek i ostatecznie zajmie V-VI miejsce w województwie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

  Dnia 17 marca 2016r. w Zespole Szkół im. Gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Sokólskiego. Nasza drużyna grała w składzie: Katarzyna Krzywicka, Julia Tarasewicz, Monika Danilczyk, Paula Kudaj, Joanna Boguszewska, Angelika Danilczyk, Laura Skardzińska, Laura Sztukowska, Kinga Dobko, Patrycja Zambrowska, Gabriela Czokało, Dorota Prolejko, Beata Awramik i Maja Żuk. Trener: Leszek Zaniewski.

Czytaj więcej: II MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

SZTAFETOWE BIEI PRZEŁAJOWE

  2 kwietnia 2016 roku na malowniczych trasach w Przewięzi koło Augustowa rozegrane zostały zawody Finału Grupy Północnej w sztafetowych biegach przełajowych. Z naszego Zespołu Szkół wystartowały trzy drużyny: dziewczęta i chłopcy z szkoły podstawowej oraz dziewczęta z gimnazjum. Strat dla wszystkich sztafet nie był zbyt udany. Zajęliśmy dalsze miejsca i nie udało się awansować na zawody wojewódzkie. Dziękujemy wszystkim za udział, mamy nadzieję, iż za rok będzie lepiej.

Mistrzostwa Grupy Półńocnej

002  Dnia 29.02.2016r w Dąbrowie Białostockiej odbyły się Mistrzostwa Grupy Północnej w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły zajęła III miejsce.

  Skład drużyny: Basińska Aleksandra - br., Błaszczyk Zuzanna – kpt., Bułak Aleksandra, Chilmonik Kinga, Chomiczewska Gabriela, Czarnoskutow Aleksandra, Eksterowicz Kornelia, Kasjan Kinga, Kowalczuk Małgorzata – br., Krahel Oliwia – br., Paszko Natalia, Protasiewicz Pola, Wysocka Julia, Zambrowska Aleksandra. Trener: Wioletta Sielawa.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2436456

Ogląda nas

Odwiedza nas 131 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna