Spotkanie z Panem Pawłem Beręsewiczem

  9 października uczniowie klasy II b i III b uczestniczyli w spotkaniu z autorem książek dla dzieci i młodzieży Pawłem Beręsewiczem.
Uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poznać osobiście pisarza, autora takich książek jak: „Pan Mamutko i zwierzęta”, „Wielka wyprawa Ciumków”, „Tajemnica człowieka z blizną”, „Czy wojna jest dla dziewczyn?”, „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”, czy „Noskawery”.

Czytaj więcej: Spotkanie z Panem Pawłem Beręsewiczem

SPOTKANIA AUTORSKIE

 

 

Sprawozdanie z pracy biblioteki za I półrocze r. szk. 2018/19

  W I półroczu biblioteka szkolna zorganizowała i przeprowadziła szereg działań.   
Na korytarzu szkolnym wykonano gazetkę informującą o korzyściach płynących  z czytania książek oraz planowanych działaniach.

Czytaj więcej: Sprawozdanie z pracy biblioteki za I półrocze r. szk. 2018/19

Biblioteka szkolna zaprasza

Sprawozdanie z realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

W ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” dotyczącego wspierania w latach 2016–2020 organów prowadzących szkoły oraz biblioteki pedagogiczne w zakresie rozwijania zainteresowań uczniów przez promocję i wspieranie czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych, Biblioteka Szkoły Podstawowej im. A. Milewskiej w Lipsku otrzymała w roku 2018 środki finansowe (15 tys. zł, w tym 3 tys. zł wkładu organu prowadzącego) na zakup książek. Dzięki temu biblioteka wzbogaciła się o 912 pozycji: nowości wydawniczych - 370 (tj ok. 40%)oraz lektur szkolnych - 542 (ok. 60%).

Czytaj więcej: Sprawozdanie z realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396461

Ogląda nas

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna