Dzień Uśmiechu

 

Nigdy nie żałuj uśmiechu
Uśmiech jest mową duszy
Gdy słowa nic nie pomogą
Uśmiech serca poruszy.

 

  W dniu 5 października 2018 roku, w naszej szkole panował wyjątkowo pogodny nastrój. Już od samego wejścia do szkoły uczniowie  otrzymywali wesołe, żółte buźki, które przyklejone do sweterków towarzyszyły im do końca dnia. Uczniowie tego dnia przyszli do szkoły ubrani w radosne żółte kolory. Niektórzy ubrali także jakiś garderobiany detal, którego zadaniem było wywołać uśmiech na twarzy innych.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, aby uśmiech nigdy nie znikał z ich twarzy!

Jesienna dyskoteka

  26.09. 2018r. rozrywkową działalność rozpoczął Samorząd Uczniowski. Zaprosiliśmy w tym dniu uczniów kl. IV-VI oraz kl. VII,VIII, III G na dyskotekę jesienno-otrzęsinową. 

  W grupie pierwszej zabawę rozpoczęliśmy od przetestowania klas IV. Sprawdzaliśmy ich ogólną wiedzę o szkole.  Należało się popisać wiedzą o Samorządzie Uczniowskim, wykazać sprytem w tańcu i zdolnościami plastycznymi. Wszystkie trzy klasy poradziły sobie świetnie! Na koniec złożyli ślubowanie, po którym  zostali już pełnoprawnymi członkami starszej części społeczności uczniowskiej!

  Dyskotekowe tańce okazały się doskonałym lekiem na deszczową jesień.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Wyróżnienia, nagrody, pożegnania...

Podsumowanie r. szk. 2017/2018

Wycieczka Kraków – Zakopane – Wieliczka w dniach 11–13.06.2018 r.

  Na wycieczkę pojechali uczniowie ZSS w Lipsku i Szkoły Podstawowej w Bartnikach. Ten wyjazd miał na celu zwiedzanie miejsc wpisanych na Światową Listę Zabytów Unesco, integracje uczniów szkół w Lipsku i Bartnikach, jak również szkoły podstawowej i gimnazjum.

Czytaj więcej: Wycieczka Kraków – Zakopane – Wieliczka w dniach 11–13.06.2018 r.

Apel podsumowujący

  19.06.18r.r. w ZSS w Lipsku odbyły się apele poświęcone podsumowaniu całorocznej pracy. Pani dyrektor  zaprezentowała najwyższe wyniki w nauce i inne osiągnięcia uczniów naszej szkoły.

Czytaj więcej: Apel podsumowujący

Statystyki

Odsłon artykułów:
2282325

Ogląda nas

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.