Współpraca z klubem historycznym im. Armii Krajowej działającym przy II LO w Augustowie

  Od  dziesięciu już lat, nauczyciele ZSS w Lipsku współpracują z Klubem Historycznym działającym przy II LO w Augustowie, korzystając z oferty edukacyjnej, szkoleniowej, jak i konkursowej. Owocem tej współpracy są osiągnięcia naszych uczniów w konkursie – „Historia utrwalona na starej fotografii”.

Czytaj więcej: Współpraca z klubem historycznym im. Armii Krajowej działającym przy II LO w Augustowie

SUKCES W DZIEDZINIE ORTOGRAFII

  24 maja nasi uczniowie wzięli udział w Powiatowym Konkursie „Walka z bykami”. Paweł Juchniewicz zdobył IV miejsce, znalazł się wśród 5 nagrodzonych laureatów. Warto wspomnieć, iż zdaniem jury wszyscy uczestnicy reprezentowali wysoki poziom wiedzy ortograficznej. Zostali też wyróżnieni nagrodami książkowymi. Gratulujemy.

B. Mucha

WIELKANOC 2019

Narodowy Dzień Zwycięstwa

Tydzień z matematyką

  W dniach 18 – 22 marca w naszej szkole przeprowadzono szereg konkursów w ramach „Tygodnia z matematyką”. Rywalizowali w nich uczniowie klas 7 i 8 oraz 3 gimnazjum, łącznie 92 osoby, oraz wszyscy chętni z całej szkoły w konkursie „Kangur Matematyczny”. W poniedziałek 18 marca grupy uczniów zmagały się z zadaniami, które łączyły dziką przyrodę z matematyką. Rywalizacja w konkursie „Matematyka Dzika” wzbudziła wiele emocji, a zwycięzcy zostali nagrodzeni ocenami z matematyki.

Czytaj więcej: Tydzień z matematyką

Statystyki

Odsłon artykułów:
2435525

Ogląda nas

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna