ODRA

Program stypendialny "Horyzonty"

  Szanowni Państwo,
 
od 15 lutego do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego "Horyzonty", dawniej "Marzenie o Nauce". W imieniu wszystkich absolwentów chcielibyśmy zaprosić Państwa uczniów do składania wniosku o stypendium Fundacji EFC. Wierzymy, że Stypendium pomoże im w kształtowaniu lepszej przyszłości i ułątwi osiągnięcie tego, co teraz wydaje się niemożliwe.
  Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Fundacji EFC: https://efc.edu.pl/programy/horyzonty


Z wyrazami szacunku
Stowarzyszenie Alumni EFC

Spotkanie rodziców

  Zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów ZSS w Lipsku w dniu 22 listopada (czwartek) o godz. 15.30.

Porządek spotkania:

  • szkolenie rodziców i nauczycieli nt. „Motywowanie uczniów do nauki, rola i funkcje pracy domowej, współpraca nauczycieli z rodzicami w tym zakresie” – korytarz I piętro. Szkolenie poprowadzi p. Lidia Kłoczko.
  • spotkanie z wychowawcami w klasach: postępy w nauce, zachowaniu, egzamin klas VIII i gimnazjalny, sprawy bieżące klasy i szkoły.

Teresa Sapieha

Spotkanie informacyjne

  Dn. 4 lutego 2019 r. o godz. 15.30, w budynku Zespołu Szkół Samorządowych w Lipsku odbędzie się spotkanie informacyjne z rodzicami/prawnymi opiekunami uczniów klasy VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum. W trakcie spotkania rodzice/prawni opiekunowie zostaną zapoznani z zasadami przyjmowania uczniów do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

  Zapraszamy

Ogłoszenie

12 listopada 2018 r (poniedziałek) jest dniem wolnym dla uczniów ZSS w Lipsku.

Statystyki

Odsłon artykułów:
2396400

Ogląda nas

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna