Ułatwienia dostępu

  W sobotę 11 lutego 2023r. w Zespole Szkół Samorządowych w Lipsku spotkali się harcerze – wielbiciele piłki siatkowej na I Hufcowym Turnieju Piłki Siatkowej „Czwórek”.

W turnieju wzięły udział cztery drużyny z Hufca Sokółka : 7 KDH, 1DDW Spatha,  1 DDH Gladius, 6 LDHSG Żubry oraz drużyna z Augustowa 5 ADH Enigma. W uroczystości otwarcia turnieju wzięli udział: Komendant Hufca ZHP Sokółka, Burmistrz Lipska oraz Dyrekcja Zespołu Szkół. Pomiędzy meczami zaprezentowały się dziewczęta z grup mażoretek. Na boisku nie brakowało emocji! W finale zwyciężyła drużyna 6 LDHSG „Żubry”, która pokonała 5 ADH Enigma, a mecz o trzecie miejsce wygrała drużyna 1 DDH Gladius, która pokonała 1 DDW Spatha.
Puchary, medale i dyplomy uczestnikom wręczył hm. Łukasz Kojta , komendant Hufca ZHP Sokółka. Organizatorami turnieju byli instruktorzy i harcerze z 6LDHSG „Żubry”. Dziękujemy wszystkim za udział. Gratulujemy zwycięzcom!!!