"Kolęda na Ziemi..."

  Uczniowie klas III pod opieką p. E. Sapieszko, p. E. Parfieńczyk i  p. A. Danilczyk    wystawili  19.12.17 r.   przedstawienie   jasełkowe pt. „Kolęda na Ziemi…” dla osób samotnych w MGOK-u  oraz 22.12.17 r. dla uczniów, rodziców i pracowników ZSS w Lipsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

uczniowie klas III z wychowawczyniami

Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

  08.12.17 r. uczniowie klas II–III wybrali się z wizytą do wioski św. Mikołaja w Pomigaczach.

Czytaj więcej: Z wizytą w wiosce św. Mikołaja

"Bajka o dzielnym szewczyku"

  15 grudnia 2017 r. uczniowie klas I – III mieli okazję obejrzenia teatrzyku pt. „Bajka o dzielnym szewczyku”. Spektakl wystawiono na scenie kina w Dąbrowie Białostockiej, zatem oprócz przedstawienia mieliśmy krótką wycieczkę autobusową.

Czytaj więcej: "Bajka o dzielnym szewczyku"

Zapowiadają się słodkie Święta!

  A wszystko dzięki uczniom kl. Ia i ich rodzicom. 14 grudnia dzieci wzięły udział w zajęciach podczas których przygotowywały świąteczne pierniki. W dekorowaniu ograniczała ich tylko wyobraźnia, co widać na załączonych zdjęciach. Smakołyki stworzone przez uczniów z pewnością sprawią, że stoły wigilijne będą jeszcze bardziej radosne i kolorowe.

Mikołajki w SP

  6 grudnia tradycyjnie obchodziliśmy Mikołajki. W szkole już zrobiło się świątecznie. Wszyscy uczniowie otrzymali prezenty, które wręczył sam święty Mikołaj i jego urocze asystentki. Czapki Mikołaja i czerwone stroje to obowiązujący strój w tym dniu. Nauczyciele trochę przymknęli oko na drobne niedociągnięcia wiedzowe i po prostu nie pytali. Na szczęście w worku nie było rózgi, bo przecież w szkole w Lipsku uczą się same  grzeczne dzieci.

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

  12 października 2017 r. był ważną datą dla najmłodszych spośród nas. W tym dniu odbyło się bowiem ślubowanie i pasowanie na ucznia klas pierwszych. Z pomocą pań wychowawczyń oraz pani Wioletty Rokita- nauczycielki muzyki, dzieci przygotowały krótką część artystyczną, w której zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, taneczne i sprawnościowe.

Czytaj więcej: PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Statystyki

Odsłon artykułów:
2315701

Ogląda nas

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Strona główna Wydarzenia Wydarzenia ze szkoły podstawowej